(+48) 730 933 304 info@bufiprzeprowadzki.pl

Przeprowadzki międzynarodowe

W ofercie naszej firmy posiadamy usługę przeprowadzek międzynarodowych. Już nie raz transportowaliśmy wyposażenie całych mieszkań poza granice naszego kraju i odwrotnie. W sytuacjach kiedy ładunek nie mieści się na jednym samochodzie istnieje możliwość wykorzystania drugiego auta lub przyczepki. W przewożeniu mebli oraz ich zawartości, bardzo dokładnie zabezpieczamy wszystko. Wykorzystujemy do tego kartony ( w przypadku np. szkła, porcelany i innych kruchych rzeczy).

Meble i zestawy wypoczynkowe oraz sprzęt AGD zabezpieczony zostaje, bezpośrednio na pojeździe. Dzięki mocowaniom nie będzie się podczas trasy przesuwał. Nasi pracownicy dbają o przewożony ładunek i zawsze dowożą na miejsce bez uszkodzeń. Wyjazdy międzynarodowe, uzgadniamy indywidualnie z Klientem. Wszystko zależy bowiem, od rodzaju ładunku oraz odległości. Staramy się zapewnić warunki, które będą zadowalające dla obydwóch stron.

Dokąd jeździmy.

W przypadku zleceń międzynarodowych, zakres naszych usług obejmuje kraje europejskie. W takie trasy wyjeżdżają osoby, wśród których przynajmniej jedna zna język obcy. Jest to ułatwieniem nie tylko dla nas. Przejazdy takie najkorzystniej rezerwować w naszej firmie BUFI PRZEPROWADZKI, nieco wcześniej, abyśmy mogli odpowiednio przygotować samochody. Muszą one przejść dodatkowe przeglądy techniczne, wymagane w niektórych krajach. Najważniejsze jest dla nas to, aby wszystko dotarło całe na miejsce docelowe.