(+48) 730 933 304 info@bufiprzeprowadzki.pl

Przeprowdzki firm i osób prywatnych

Oferta firmy BUFI PRZEPROWADZKI obejmuje przeprowadzki firm i osób prywatnych . Wszystkich traktujemy z taką samą powagą i zapewniamy wszystko co możliwe, żeby szybko i bezpiecznie przetransportować mienie naszych Klientów na nowe miejsce. Odpowiednio zabezpieczamy meble i inne sprzęty odpowiednimi pasami, gąbkami, foliami, chroniąc przed zniszczeniem, uszkodzeniem i zabrudzeniem.

Jesteśmy bardzo odpowiedzialnym przewoźnikiem, któremu zależy na zadowoleniu każdego usługobiorcy. Dotrzymujemy warunków zawartych w umowie. Nie posiadamy, żadnych ukrytych kosztów. Dokumenty przewozowe, są sporządzone jasno i czytelnie. Wszystkie powierzone nam rzeczy, są ubezpieczone. Szybko realizujemy zlecenia nie tylko na terenie Warszawy, lecz także w okolicy oraz poza granicami kraju. Oprócz kierowcy do dyspozycji jest ekipa za i wyładunkowa. ZAPRASZAMY firmy i indywidualne osoby, gwarantujemy zadowolenie, ze skorzystania z naszych usług.

Nasze największe atuty.

Szybki transport, profesjonalna obsługa, atrakcyjne ceny, mało formalności, wysoka jakość usług. Firma BUFI PRZEPROWADZKI to najlepszy i sprawdzony, odpowiedzialny przewoźnik. Warunki przedstawiane przez naszą firmę są bardzo korzystne, najlepsze w mieście i okolicy. Nie zwlekaj, gdy chcesz się przeprowadzić skontaktuj się z nami, będziesz zadowolony.